top of page
  • Yazarın fotoğrafıOGMA

Özgür Genç Mutlu Aile Derneği Geleneksel Gönüllü Buluşması

Güncelleme tarihi: 5 Ara 2022

Beykoz Cam Müzesi Kafesini bilir misiniz?


Kahvaltımızı gerçekleştirdiğimiz Beykoz Cam ve Billur Müzesi, camın tarihini 1500 nadide eserle ziyaretçilerin ilgisine sunan Avrupa ve Osmanlı camlarıyla bünyesinde görülmeye değer bir koleksiyon barındıran, sahip olduğu koruluk alanı ile doğaseverlere botanik bir hazine sunan çok güzel bir yer. Özgür Genç Mutlu Aile Derneği olarak bizimle orada bulunmak ister miydiniz?...

Biz geleneksel gönüllü buluşmamızı bu mekânda organize ederek güzel bir toplantı planladık. Etkinliğimizin amacı; tanışmak, yapılacak projelerin değerlendirilmesi ve motivasyon sağlamaktı. Bu amacımız doğrultusunda düzenlediğimiz toplantımızı kahvaltı eşliğinde gerçekleştirdik.


Toplantımıza, yapılan ve planlanan çalışmaların tanıtım sunumu ile başladık. Sunum içeriğimizde derneğimizin açılış süreçleri olarak ekibin kurulmasından konseptin karar verilmesine ve derneğin kuruluşuna kadar yapılanlar ,gerçekleşen etkinlikler ve atölyeler yer aldı. Etkinliğimize katılım hem online olarak hem de mekâna gelen arkadaşlarımız ile yüksek orandaydı. Sunumda burslar, geziler, atölyeler, öneriler, dernek üyelerimizin gönüllü olarak görev aldıkları alanlar ve gelecek yıl planlamaları slaytlar üzerinden konuşuldu, değerlendirildi.


Bu bağlamda; yetişkin ve okul öncesi doğa etkinlikleri; duygu farkındalığı, kaligrafi ve motivasyon atölyeleri, yapılan ve planlanan geziler üzerinde duruldu. Kahvaltımız bilinçli farkındalık oluşturmada, motivasyonumuzu yükseltmesi adına yararlı bir etkinlik olurken rotamızı hedef odaklı çizmemize vesile oldu.


Unutmayın ki; Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.5 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page